Wszystkie rozdziały “Deponentu Założycieli” są już dostępne w serwisie Accio.pl!

I w końcu nadszedł ten dzień! Po niemal sześciu miesiącach premier i tygodniach oczekiwania, miło mi poinformować, że nareszcie cała powieść “Harry Potter i Deponent Założycieli” znajduje się na naszej stronie. Już teraz możecie przeczytać każdy z trzydziestu trzech rozdziałów tej książki. Wystarczy, że wejdziecie do dedykowanego działu HARRY POTTER 9.

W tej chwili rozdziały dostępne są w pojedynczych plikach online, które dodatkowo można pobrać na dysk. Przygotowujemy już jednak e-booka, którego za jakiś czas udostępnimy za darmo na naszej stronie.

Jako autor “Deponentu Założycieli” pragnę bardzo serdecznie podziękować każdemu z Was za te wspólnie spędzone sześć miesięcy. Dziękuję za to, że przez cały ten czas trwaliście przy mojej twórczości i w napięciu oczekiwaliście na kolejne rozdziały powieści, wykazując się przy tym wielokrotnie olbrzymią cierpliwością. Mam nadzieję, że DZ dostarczył Wam wielu emocjonalnych chwil i stał się powodem do snucia rozmaitych teorii i rozmyślań, co do dalszego rozwoju wydarzeń. Postaram się, aby kolejna książka – “Harry Potter i uciekinier z Nurmengardu” – była równie wciągająca i zaskakująca jak dwie poprzednie.

Marcin Dęga

0 0 votes
Ranking artykułów
MGande

MGande

Autor wszystkich powieści i opowiadań opublikowanych na łamach tego serwisu oraz wieloletni potterhead :)
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments