Zadania Konkursu Trójmagicznego otwarte dla wszystkich! Weź udział już TERAZ!

Został jeszcze tydzień na wzięcie udziału w Konkursie Trójmagicznym i zmierzenie się z trzema zadaniami. Do wczoraj aby to zrobić trzeba było posiadać profil na facebooku. Ponieważ okazuje się, że są jeszcze w naszym kraju dinozaury, które nie posiadają takowego (żart :P), postanowiliśmy nieco zmodyfikować zasady konkusu.

Od teraz aż do 11 czerwca 2020 roku do godz. 11:06 każdy z Was może wziąć udział w konkursie. Wystarczy posiadać konto w naszym serwisie. Nie ma już żadnych innych warunków do spełnienia!

Trzy zadania konkursowe były dotąd zablokowane zaklęciami, które profesor Dorian Conelly zdjął dosłownie przed chwilą. Teraz możecie od razu przejść do rozwiązywania tych zadań:

Zadanie Pierwsze – “Twoimi oczami” (9 pkt)

Zadanie Drugie – “Owutemy” (90 pkt)

Zadanie Trzecie – “W labiryncie pytań” (100 pkt)

UWAGA! Rozwiązania zadania pierwszego i drugiego proszę słać na maila: dygus1986(małpa)gmail.com i koniecznie umieścić w mailu informację z nickiem konta użytkownika z serwisu Accio.pl, lub linkiem do profilu na facebooku, jeśli takowy posiadacie. Inaczej nie będziemy wiedzieć, komu mamy zaliczyć zadanie.

Do zakończenia konkursu pozostało:

Przypominamy, że zwycięzcą konkursu zostanie osoba, która w klasyfikacji generalnej zdobędzie największą liczbę punktów. A w całym konkursie można zdobyć ich aż 199!

Zwycięzca otrzyma książkę oraz dostęp do ostatnich rozdziałów powieści jeszcze przed ich publikacją w serwisie. Jako pierwszy pozna zakończenie “Deponentu Założycieli”. Na co więc czekacie? Pora zawalczyć o nagrody 🙂

0 0 votes
Ranking artykułów
MGande

MGande

Autor wszystkich powieści i opowiadań opublikowanych na łamach tego serwisu oraz wieloletni potterhead :)
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments