Duża aktualizacja serwisu. Nowe treści i nowe funkcje już dostępne!

W dniu dzisiejszym nastąpiła duża aktualizacja serwisu Accio.pl. Wprowadziliśmy kilka ważnych nowości i udoskonaleń. Mamy nadzieję, że przypadną Wam one do gustu. Przede wszystkim zmienił się wygląd strony głównej. Od teraz powitanie tekstowe z linkiem do rejestracji będzie widoczne tylko dla użytkowników, którzy się jeszcze nie zarejestrowali w serwisie. Z kolei Ci którzy użytkują serwis jako zalogowani użytkownicy już teraz mogą cieszyć się nowymi profilami użytkowników, których dwie losowe sztuki również widać na stronie głównej.

Nowe, funkcjonalne profile użytkownika

Od dziś wprowadziliśmy nowe profile użytkowników. Każdy z Was może zalogować się na stronie, zmienić swoje zdjęcie (czy grafikę) profilową, oraz wstawić zdjęcie tła profilu. Można również napisać kilka słów o sobie. Na profilu będą również wyświetlane spisy Waszych postów i komentarzy. Dostępny jest także KATALOG PROFILI, gdzie możecie wyszukać interesujące Was osoby (link do niego także w górnym menu, na piątej pozycji od lewej).

Nowy, usprawniony system rejestracji

Rejestracja sprawiała dotąd kłopot. Niekiedy w mailu z linkiem aktywacyjnym pojawiały się błędy, przez co wielu z Was nie mogło poprawnie aktywować konta. To już przeszłość. Rejestracja jest teraz szybka i bardzo prosta. Wystarczą dwie minuty i już będziecie cieszyć się własnym profilem użytkownika! Nie wierzycie? No to łapcie TEGO ŚWISTOKLIKA i sami się przekonajcie! 🙂

Nowy, klimatyczny panel logowania

Ci z Was, którzy użytkują serwis głównie na urządzeniach mobilnych mogą zalogować się używając linku z górnego menu (czwarty link od lewej). Wówczas Waszym oczom ukaże się nowy, bardzo klimatyczny panel logowania. Zobaczcie sami i oceńcie jak się Wam podoba – oto bezpośredni ŚWISTOKLIK.

Zmiany w panelu bocznym strony (użytkownicy PC i laptopów)

Boczny panel, który jest niewidoczny na urządzeniach mobilnych również został przebudowany. Wyrzuciliśmy stare brzydkie DORMITORIUM (czyli okienko logowania), które zastąpiło zupełnie nowe – od razu zawierające także linki do Waszych profili użytkowników! Pod nim znajduje się wyszukiwarka profili użytkowników, oraz lista najnowszych komentarzy i postów na forum. Na samym dole umieściliśmy CHAT INFO, które przyda się w odpowiednim momencie.

Aktualizacja działów o nowe treści

Wszystkie główne działy, tj. HARRY POTTER 8, HARRY POTTER 9, MARTIN GANDE oraz TEMPUS FATUM zostały również zaktualizowane. Dorzuciliśmy sporo nowego tekstu, m.in. krótkie opisy utworów z uniwersum Bractwa Czarnej Gwiazdy. Również dział O ACCIO.PL został przeredagowany i umieściliśmy w nim sporo nowych, ciekawych informacji. Zachęcamy do czytania i komentowania.

Liczymy, że wszystkie wprowadzone dziś zmiany ułatwią Wam korzystanie z serwisu i zachęcą Was do częstego zaglądania, czytania i komentowania 🙂

0 0 votes
Ranking artykułów
MGande

MGande

Autor wszystkich powieści i opowiadań opublikowanych na łamach tego serwisu oraz wieloletni potterhead :)
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments