W związku z tym, że powieść “Harry Potter i Deponent Założycieli” nie doczekała się ilustracji do wszystkich trzydziestu trzech rozdziałów, poszukujemy osoby, która wykona brakujące prace graficzne.

 

ILUSTRACJE, KTÓRE JUŻ POWSTAŁY

Dominik Róg, dotychczasowy ilustrator, zawiesił poprzeczkę dość wysoko. Oto jego kilka przykładowych prac:

Zależy nam na tym, aby zachować ciągłość stylistyczną wszystkich ilustracji. Szukamy więc kogoś, kto będzie w stanie wykonać prace o podobnym charakterze, zgodnie z podpowiedziami fabularnymi autora powieści (nie musisz czytać książki, żeby znać tematykę prac!).

Jeśli potrafisz rysować, dysponujesz sporą ilością wolnego czasu i masz zajawkę na punkcie Harry’ego Pottera, zgłoś się do nas już teraz.

 

ZGŁOSZENIE NA ILUSTRATORA

Wyślij do nas sowę (dygus1986(małpa)gmail.com), lub wiadomość na FB na NASZYM PROFILU, zawierającą Twój nick, adres e-mail, link do profilu fb (jeśli posiadasz), oraz kilka Twoich przykładowych prac.

Jeśli będziemy zainteresowani współpracą, wyślemy Ci trzy propozycje ilustracji do “Deponentu Założycieli” i będziesz mógł/mogła przystąpić do wyzwania.

 

WARUNKI WSPÓŁPRACY W CHARAKTERZE ILUSTRATORA

1 – Ilustracje do poszczególnych rozdziałów wykonujesz po kolei, zgodnie ze spisem treści książki.
2 – Do każdego rozdziału bez ilustracji otrzymasz trzy sugestie i podpowiedzi co do tego, jak mogłaby wyglądać ilustracja i co można na niej ująć.
3 – Ostatecznie jednak to TY decydujesz, co znajdzie się na ilustracji. Musi to jednak mieć ścisły związek z fabułą danego rozdziału.
4 – TY decydujesz ile czasu potrzebujesz na wykonanie danej ilustracji. Nie ma presji czasu. Grunt, żebyśmy wiedzieli na jaki termin planujesz oddać ukończoną ilustrację.
5 – Autor książki zastrzega sobie prawo do wniesienia drobnych uwag co do efektu końcowego ilustracji – w naprawdę uzasadnionych przypadkach.
6 – Twoje prace zostaną opublikowane na łamach naszego serwisu i umieszczone nad tytułami poszczególnych rozdziałów powieści (zarówno w publikacji online, jak i e-bookach).

 

KORZYŚCI Z BYCIA ILUSTRATOREM

Ponieważ wykonanie ilustracji jest zadaniem trudnym, czasochłonnym i wymagającym sporego zaangażowania, w zamian za Twoje prace oferujemy:

1 – Twoje imię i nazwisko pojawi się na stronie w zakładce ekipa, oraz w e-booku powieści “Harry Potter i Deponent Założycieli”.
2 – Będziemy promować Twój profil lub portfolio prac na łamach naszej strony, oraz fanpage’u FB.
3 – Po ukończeniu ilustracji do wszystkich brakujących rozdziałów powieści, otrzymasz nagrodę książkową ufundowaną przez autora powieści.

 

Brzmi kusząco? 🙂

Zachęcamy do przesyłania zgłoszeń. W razie pytań lub wątpliwości, wiadomości możecie też przesyłać na naszym profilu FB dostępnym pod TYM linkiem.

0 0 votes
Ranking artykułów