PREMIERA! E-book “Deponentu Założycieli” w formatach .pdf .epub i .mobi już dostępny!

Od 17 czerwca 2020 roku na łamach naszej strony dostępne są wszystkie rozdziały “Deponentu Założycieli”. Mimo to wielu z Was dopytywało o wersję e-bookową powieści. Zależało Wam na tym, aby mieć całość w jednym pliku i to z udogodnieniami na urządzenia mobilne. Dziś, blisko cztery miesiące od opublikowania całej powieści, wreszcie możemy spełnić Wasze oczekiwania.

 

E-book “Deponentu Założycieli” zawiera wszystkie rozdziały powieści bez żadnych poprawek merytorycznych autora. Dokonaliśmy jednak w tekście kilku korekt stylistycznych, bo udało nam się wychwycić jeszcze kilka drobnych błędów.

 

Zawartość e-booka “Deponentu Założycieli”

W pliku znajdziecie też przepiękną okładkę powieści autorstwa Dominika Roga. Większość rozdziałów nie posiada ilustracji, ale te które Dominik zdołał wykonać, zostały dodane do tekstu. Poza samą powieścią w e-booku znajdziecie wstęp napisany przez autora, oraz leksykon pojęć występujących w fabule. Marcin bardzo dokładnie wyjaśnił w nim skąd wzięły się dane nazwy i terminy, oraz co dokładnie oznaczają.

Na szczególną uwagę zasługują komentarze autora do wybranych rozdziałów, które znajdziecie za ostatnim rozdziałem powieści, ale przed leksykonem (s. 627 w .pdf). Marcin przygotował aż szesnaście stron tekstu, w którym odsłania przed nami kulisy powstawania niektórych wątków i postaci, oraz wyjaśnia wiele kwestii przez Czytelników uznanych za sprzeczne z kanonem Harry’ego Pottera, lub nielogiczne.

 

Nowy dział e-booków. Trzy formaty do wyboru

E-book “Deponentu Założycieli” liczy 652 strony (wersja .pdf) i został przygotowany dla Was w trzech najpopularniejszych formatach: .pdf, .mobi i .epub. Już teraz możecie pobrać go zupełnie za darmo wchodząc w zakładkę e-booki w górnym menu strony, lub zaglądając do nowego działu e-booków.

 

E-book “Pentaklu Wężoustych” z nową wersją powieści i zupełnie nowym leksykonem

Poza premierowym e-bookiem na stronie udostępniliśmy również zupełnie nową, odświeżoną wersję e-booka “Pentaklu Wężoustych”. Zawiera on poszerzoną wersję powieści! Autor w kilku miejscach dopisał nowe rzeczy, przygotowując grunt pod “Uciekiniera z Nurmengardu”. Poza wstępem i komentarzami autora, w tym wydaniu znajdziecie też zupełnie nowy leksykon pojęć. Warto się z nim zapoznać, bo został napisany przez Marcina zupełnie na nowo. E-book posiada również nową okładkę autorstwa Dominika Roga.

 

Trzy formaty e-booka do pobrania

E-book “Pentaklu Wężoustych” liczy 392 strony (wersja .pdf) i również został przygotowany przez nas w trzech najpopularniejszych formatach: .pdf, .epub i .mobi. Każdy z nich możecie pobrać w dziale e-booków, lub w górnym menu strony, w zakładce e-booki.

 

W dziale e-booków znajdziecie też stare wersje “Martina Gande” i “Tempus Fatum”, które póki co nie przeszły żadnych zmian.

Gorąco zachęcamy do ściągania plików i przeżywania na nowo przygód Harry’ego Pottera!

Zostaw kilka słów od siebie :)

0 0 votes
Ranking artykułów
MGande

MGande

Autor wszystkich powieści i opowiadań opublikowanych na łamach tego serwisu oraz wieloletni potterhead :)
Subscribe
Powiadom o
guest

3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments