Okładka “Deponentu Założycieli” gotowa! Zobaczcie efekt prac Dominika Roga!

Miło nam poinformować, że Dominik Róg zakończył prace nad okładką drugiego tomu trylogii Bractwa Czarnej Gwiazdy, czyli fan fiction “Harry Potter i Deponent Założycieli”. Dziś wreszcie możemy Wam zaprezentować końcowy efekt jego pracy.

Tym razem kolorystyka okładki jest bardziej ponura, a ilustracja frontowa posiada bardzo mroczny klimat. Świetnie pasuje do finału powieści, który jak wiadomo był bardzo szokujący. Widzimy na niej Harry’ego, Rolfa Skamandera i Seamusa Finnigana obserwujących zniszczenie jednej z wież Hogwartu (scena z rozdziału 32.). Okładka podobnie jak przy tomie pierwszym posiada charakterystyczne ramki i ten sam, co poprzednio, styl wykorzystanych czcionek.

 

Z resztą zobaczcie sami:

 

Tak jak w przypadku tomu pierwszego, tył okładki zawiera zajawkę fabuły powieści, oraz jedną mniejszą ilustrację. Widzimy na niej scenę, kiedy Hermiona, Neville i Jacqueline Meadowes wyczarowują swoje patronusy w Wielkiej Sali. Tył okładki zawiera też kod kreskowy odsyłający na stronię Accio.pl, a także informację, że e-book jest darmowy.

Zobaczcie sami:

 

A tak okładka wygląda w całości (z grzbietem):

 

Prawda, że okładka prezentuje się rewelacyjnie? Podzielcie się swoimi wrażeniami w komentarzach do tego newsa. Dominik dużo się napracował przy okładce i warto, żeby poczuł się doceniony.

5 1 vote
Ranking artykułów
MGande

MGande

Autor wszystkich powieści i opowiadań opublikowanych na łamach tego serwisu oraz wieloletni potterhead :)
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments