Nowe e-booki “Pentaklu Wężoustych” i “Deponentu Założycieli” niemal gotowe!

Miło mi poinformować, że prace nad e-bookami “Pentaklu Wężoustych” oraz “Deponentu Założycieli” są już na ukończeniu. Dominik Róg dokonuje ostatnich szlifów w okładce DZ, Kamila Pisarek nanosi poprawki we wstępach, oraz komentarzach do rozdziałów napisanych przez autora, a Sławomir Tomaszkiewicz przerzuca tekst do wersji epub i mobi.

Nowa edycja e-booku “Pentaklu Wężoustych”

Nowe wydanie e-booka “Pentaklu Wężoustych” będzie zawierało dopracowany układ tekstu, oraz poszerzoną wersję powieści (w której autor w kilku miejscach dopisał pewne rzeczy pod kątem fabuły “Uciekiniera z Nurmengardu”). W książce znajdzie się też zupełnie nowy leksykon, który w zaskakujący sposób wyjaśnia znaczenia pojęć i nazw własnych stworzonych przez autora na potrzeby tej powieści. Dodatkowo Marcin zmodyfikował wstęp do książki i dodał dedykację. E-book w końcu będzie też posiadał rewelacyjną okładkę autorstwa Dominika Roga.

Sławomir Tomaszkiewicz zadbał też o to, żeby e-book był dostępny w trzech popularnych formatach: .pdf, epub i mobi. Każda wersja będzie posiadała aktywne zakładki. Dzięki Sławkowi ciężkie wydanie .pdf zostało też odchudzone i plik z książką waży teraz dziesięć razy mniej!

Premierowy e-book “Deponentu Założycieli”

E-book “Deponentu Założycieli” będzie zawierał tą samą wersję powieści, która dostępna jest już na tej stronie. Zostanie jednak dodatkowo wyposażony w leksykon pojęć i nazw, wstęp napisany przez autora, oraz aż szesnaście stron komentarzy do rozdziałów (w których autor odsłania przed nami zaskakujące kulisy powstawania powieści i wyjaśnia wiele zawiłości fabularnych). Chociaż premierowe wydanie e-booka nie będzie zawierało jeszcze kompletu ilustracji do rozdziałów powieści, wielu z Was ucieszy z pewnością fakt, że książka zostanie wyposażona w nową, oryginalną okładkę autorstwa Dominika Roga.

Ten e-book również będzie dostępny w trzech popularnych formatach: .pdf, epub i mobi. Nad ich przygotowaniem czuwa Sławomir Tomaszkiewicz. Dzięki jego ciężkiej pracy pliki będą lekkie i bardziej dopracowane.

 

Przebudowa działu e-booków w serwisie

Oba e-booki zostaną opublikowane w serwisie Accio.pl w nowy, atrakcyjniejszy i dużo bardziej przystępny sposób (który już jest testowany). Będzie je można pobierać bezpośrednio z serwera strony, oczywiście zupełnie za darmo. W dziale e-booków umieścimy nowe wizualizacje okładek i uprościmy dostęp do linków z plikami.

 

Aby wszystko dopiąć na ostatni guzik potrzebujemy jednak jeszcze trochę czasu. Kiedy wszystko będzie gotowe, ogłosimy datę premiery obu e-booków i uruchomimy zegar, który będzie odliczał czas do tego momentu. Możemy Was jednak zapewnić, że publikacja książek nastąpi najpóźniej w połowie października.

5 1 vote
Ranking artykułów
MGande

MGande

Autor wszystkich powieści i opowiadań opublikowanych na łamach tego serwisu oraz wieloletni potterhead :)
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments