Rozdział 30. “Deponentu Założycieli” już teraz dostępny dla uczestników Konkursu Trójmagicznego!

Do końca Konkursu Trójmagicznego pozostały już tylko cztery dni. To ostatnia chwila, żeby wziąć udział w zabawie, zgarnąć książkę, oraz uzyskać dostęp do finałowych rozdziałów “Deponentu Założycieli” przed ich publikacją w naszym serwisie. Wszystkie trzy zadania konkursowe są nadal dostępne. Szczegóły tutaj.

Do dziś w konkursie udział wzięło 12 osób, z czego jak dotąd tylko trzy z nich wykonały wszystkie zadania. Przypominamy, że aby być sklasyfikowanym w konkursie trzeba podejść do każdego zadania. Osoby które tego nie zrobią, nie będą brane pod uwagę w klasyfikacji generalnej.

Osoby, które rozwiązały quiz z zadania trzeciego powinny podejść też do pozostałych zadań i wraz z ich rozwiązaniami wysłać swoje zgłoszenie na maila: dygus1986(małpa)gmail.com.

Trzy osoby, które już zmierzyły się z wszystkimi trzema zadaniami Konkursu Trójmagicznego w nagrodę otrzymują dostęp do 30. rozdziału “Deponentu Założycieli”. Mogę przeczytać go już dziś, czyli na dwa dni przed innymi. Hasło dostępu do rozdziału mogą uzyskać pisząc na maila dygus1986(małpa)gmail.com lub na messagerze. Rozdział dostępny jest TUTAJ.

Zachęcamy każdego z Was do wzięcia udziału w zabawie. Czasu jest coraz mniej!

0 0 votes
Ranking artykułów
MGande

MGande

Autor wszystkich powieści i opowiadań opublikowanych na łamach tego serwisu oraz wieloletni potterhead :)
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments