Zlicytuj unikatowy egzemplarz “Harry’ego Pottera” i wesprzyj rehabilitację Tobiasza i Szymona!

Moi Drodzy Czytelnicy, postanowiłem zamieścić dziś tego szczególnego posta, aby każdy z Was otrzymał szansę pomocy dwóm wspaniałym chłopcom – trzyletniemu Tobiaszkowi Peciak z Rzecznicy (woj. pomorskie), oraz dziesięcioletniemu Szymonkowi Bukowskiemu z Gwieździna (woj. pomorskie). Obaj mają problemu zdrowotne i obaj potrzebują pieniędzy na rehabilitację, aby mieć szansę w przyszłości normalnie funkcjonować. Więcej na ich temat przeczytacie TUTAJ.

Oczywiście takich dzieci w naszym kraju jest bardzo wiele, ale wszystkim nie uda się niestety pomóc. Można jednak zacząć od pomocy potrzebującym wokół nas, a Ci dwaj chłopcy pochodzą właśnie z moich rodzinnych stron. Dlatego postanowiłem w miarę swoich możliwości wesprzeć akcję charytatywną na rzecz obojga.

Na rzecz chłopców planowany był festyn charytatywny, ale niestety pandemia pokrzyżowała te plany. Na szczęście na facebooku powstała grupa, w której ludzie dobrej woli zamieszczają przedmioty, które oddają na licytację. Wszystkie zebrane w ten sposób środki zostaną przeznaczone na sfinansowanie rehabilitacji chłopców. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj. W tej chwili w ramach licytacji zebrano już ponad 3755 złotych 🙂

Unikatowy egzemplarz “Pentaklu Wężoustych” na licytacji charytatywnej

Aby pomóc chłopcom ja także utworzyłem licytację w tej grupie fb. Postanowiłem oddać na ten cel mój prywatny, unikatowy egzemplarz powieści “Harry Potter i Pentakl Wężoustych”, który wydrukowałem dwa lata temu na własny użytek. Książka ta nigdy nie była i nie będzie dostępna w sprzedaży. Jest to więc prawdziwa perełka i unikat. Właśnie dlatego liczę na Was. Może ktoś z Was zechce ją zlicytować, przy okazji wspierając rehabilitacje Tobiaszka i Szymona.

Link do wspomnianej licytacji, znajduje się TUTAJ. Cena wywoławcza książki to 30 zł, ale już w tej chwili licytacja osiągnęła pułap 150 zł! Może ktoś z Was jeszcze podbije tą kwotę? Licytacja książki potrwa do końca maja 2020 r. Środki zebrane z licytacji trafią bezpośrednio na konto chłopców.

Serdecznie zachęcam Was wszystkich do licytowania. Macie niepowtarzalną okazję nabyć unikatowy, kolekcjonerski egzemplarz HP, jedyny taki na świecie.

0 0 votes
Ranking artykułów
MGande

MGande

Autor wszystkich powieści i opowiadań opublikowanych na łamach tego serwisu oraz wieloletni potterhead :)
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments