O stronie Accio.pl

Z tego artykułu dowiesz się czym jest strona Accio.pl i jakie treści zawiera. 

S(ł)ów kilka o stronie

Dzięki Accio.pl możesz przywołać magię sprzed lat. Ponownie zagłębić się w doskonale znany nam potterheadom świat wykreowany przez J.K. Rowling. Świat, który ożył w naszej wyobraźni za sprawą doskonałych książek z serii Harry Potter. Tych, które czyta się z zapartym tchem, zarywając noce.

 

Dwa tomy trylogii BCG już opublikowane

Na łamach tego serwisu zupełnie za darmo publikujemy powieści i opowiadania fanowskie (fan fiction) inspirowane serią Harry Potter, które wymyślił i napisał Marcin Dęga, polski potterhead. W chwili obecnej możecie tutaj przeczytać m.in. dwa pierwsze tomy trylogii Bractwa Czarnej Gwiazdy, zatytułowane “Harry Potter i Pentakl Wężoustych”, oraz “Harry Potter i Deponent Założycieli”. Obie te powieści fanowskie rozgrywają się dziewiętnaście lat po zakończeniu serii Harry Potter, kiedy główny bohater jako dorosły czarodziej jest zmuszony powrócić do Hogwartu. Fan fiction te opowiadają zupełnie nową, samodzielną historię, która zrodziła się w głowie Marcina. Trzeci tom – zaplanowany na 2021 rok – “Harry Potter i uciekinier z Nurmengardu” domknie wielką historię starcia z Bractwem Czarnej Gwiazdy i będzie stanowił sentymentalne zwieńczenie całej sagi Harry Potter.

 

E-booki z utworami DRUP dostępne za darmo

Na stronie znajdziecie również inne opowiadania fanowskie wchodzące w skład DRUP-u, o którym szerzej piszemy tutaj. Stopniowo każde z opublikowanych na stronie fan fiction zostanie przygotowane w formie darmowego e-booka. W tej chwili dostępne są cztery e-booki, które znajdziecie tutaj.

 

Poza powieściami i opowiadaniami na Accio.pl udostępniliśmy także quizy na temat fabuł tych utworów, które znajdziecie tutaj.

Na łamach Accio.pl odbywają się także premierowe publikacje kolejnych rozdziałów nowych fan fiction, o czym informujemy w wiadomościach na stronie głównej serwisu.

 

Accio.pl od fanów dla fanów, non-profit

Niniejsza strona internetowa jest tworzona i utrzymywana w celach wyłącznie hobbystycznych. Administrator Accio.pl i zarazem autor twórczości fanowskiej inspirowanej serią Harry Potter i publikowanej na tej stronie nie czerpie żadnych korzyści finansowych z treści tutaj publikowanych (a wręcz dokłada z własnej kieszeni do utrzymania tego serwisu) i w pełni szanuje prawa autorskie J.K. Rowling oraz wszelkich podmiotów posiadających takie prawa do marki “Harry Potter”. DRUP jest projektem fanowskim, tworzonym przez fanów dla fanów wyłącznie w celach rozrywkowych. 

 

 

 

Zachęcamy także do do polubienia naszego fanpage’a na facebooku!

 

5 2 votes
Ranking artykułów
MGande

MGande

Autor wszystkich powieści i opowiadań opublikowanych na łamach tego serwisu oraz wieloletni potterhead :)
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments