Harry Potter i Pentakl Wężoustych

Pierwszy tom trylogii o przygodach dorosłego Harry'ego Pottera, który po latach powraca do Hogwartu w zupełnie nowej dla siebie roli, aby rozwiązać zagadkową śmierć jednego z dobrze wszystkim znanych profesorów Szkoły Magii i Czarodziejstwa.

Harry Potter i Deponent Założycieli

Drugi tom trylogii o przygodach dorosłego Harry'ego Pottera, który tym razem musi zagłębić się w historię Hogwartu, aby odkryć mroczne sekrety założycieli szkoły. Tylko w ten sposób może dowiedzieć się jak pokonać Salazara Slytherina, którego rychły powrót staje się coraz bardziej prawdopodobny.

INNE OPOWIADANIA FANOWSKIE

Poza dwoma tomami trylogii Bractwa Czarnej Gwiazdy, autor DRUP-u napisał również inne fan fiction. Są to opowiadania powiązane z trylogią Bractwa Czarnej Gwiazdy, które warto przeczytać jako swoiste uzupełnienie głównej fabuły.

DARMOWE E-BOOKI DO POBRANIA

Już teraz możecie bez trudu przeczytać "Pentakl Wężoustych", "Deponent Założycieli" oraz dwa opowiadania dodatkowe na swoich tabletach, smartfonach, czytnikach e-booków lub innych urządzeniach mobilnych.

Dęgi Rozszerzenie Uniwersum Pottera (DRUP)

Opis fandomowego rozszerzenia świata Harry'ego Pottera, które opiera się na powieściach i opowiadaniach fanowskich (fan fiction) autorstwa polskiego potterheada. Całość inspirowana jest serią Harry Potter i bazuje na ścisłym kanonie HP.

HARRY POTTER I PENTAKL WĘŻOUSTYCH (tom 1) - Marcin Dęga

Minęło 19 lat od klęski Voldemorta. Harry Potter wiedzie spokojnie życie. Ma trójkę dzieci i kochającą żonę, Ginny. Pracuje w Ministerstwie Magii jako Szef Kwatery Głównej Aurorów, wraz ze swoim wiernym przyjacielem Ronem. Sielankę przerywają jednak niespodziewane wieści z Hogwartu. Wygląda na to, że nowy rok szkolny, który rozpoczął się w epilogu powieści “Harry Potter i Insygnia Śmierci” nie będzie taki jak poprzednie.

Więcej informacji o książce tutaj.

Pobierz: pdf - epub/mobi lub przeczytaj online.

 

HARRY POTTER I DEPONENT ZAŁOŻYCIELI (tom 2) - Marcin Dęga

Zmuszony przez Radę Nadzorczą szkoły Harry Potter sprowadza się z rodziną do Hogsmeade i kontynuuje pracę w Szkole Magii i Czarodziejstwa. Zaskakujący przebieg Ceremonii Przydziału staje się dla niego początkiem drogi do odkrycia szokującej prawdy na temat przeszłości założycieli szkoły. Czy uda mu się dowiedzieć czegoś, co pomoże mu przygotować Hogwart na ewentualny powrót Salazara Slytherina?

Więcej informacji o książce tutaj.

Pobierz: pdf - epub/mobi lub przeczytaj online.

 

MARTIN GANDE I CUCHNĄCY ŚMIERCIĄ MANIPULANT CZASOWY - Marcin Dęga

Kiedy w październikowe popołudnie Martin Gande przybył do Hogsmeade z dalekiego kraju, nie spodziewał się tego, co go spotka. Kradzież zmieniacza czasu Praksedzie Ugglyfoot, najobrzydliwszej czarownicy na świecie, staje się początkiem serii niefortunnych wydarzeń. Mogą mieć one naprawdę przerażające konsekwencje. Czy Martinowi uda się powstrzymać “cuchnącego śmiercią manipulanta czasowego” przed zmianą biegu wydarzeń?

Więcej informacji o książce tutaj.

Pobierz: pdf - epub/mobi lub przeczytaj online.

 

HARRY POTTER I TEMPUS FATUM - Marcin Dęga

Zuchwała kradzież w sklepie Borgina oraz splot dziwnych i zaskakujących wydarzeń powodują, że Harry Potter po raz kolejny wpada w bardzo poważne kłopoty. Czy i tym razem uda mu się znaleźć wyjście z kryzysowej sytuacji? Czym jest tajemnicze Tempus Fatum? Kto stoi za próbą zabójstwa osoby, bez której święta nigdy nie byłyby już takie same?

Więcej informacji o książce tutaj.

Pobierz: pdf - epub/mobi lub przeczytaj online.

 

DZIEŃ, KTÓRY WSZYSTKO ZMIENIŁ - Marcin Dęga

Harry Potter staje w obliczu największego wyzwania w swoim życiu. Co tam smoki, trolle, olbrzymy, czy hordy śmierciożerów. Z perspektywy tego dnia nawet walka z Voldemortem wydaje się być dziecinną igraszką. Kiedy bowiem musisz stanąć przed setką ludzi, żeby na ich oczach wyznać miłość swojej ukochanej i złożyć przysięgę małżeńską, nawet ktoś taki jak Harry Potter zaczyna wymiękać. Długo wyczekiwany ślub to jednak nie jedyny powód, dla którego Harry zapamięta ten dzień do końca swojego życia.

Autorem szkicu jest Nathaniel Emmett.

Przeczytaj online tutaj.

<center>Pobierz i czytaj darmowe e-booki w formatach epub/mobi i pdf!</center>

<center>Pobierz i czytaj darmowe e-booki w formatach epub/mobi i pdf!</center>
Pierwsze dwa tomy trylogii BCG w formie darmowych e-booków w trzech popularnych formatach epub, mobi i pdf z pięknymi okładkami Dominika Roga! Pobierz i czytaj już teraz.

<center>Rozdział 1. "Uciekiniera z Nurmengardu" już dostępny!</center>

<center>Rozdział 1. "Uciekiniera z Nurmengardu" już dostępny!</center>
Z okazji Nocy Duchów opublikowaliśmy pierwszy rozdział trzeciego tomu trylogii Bractwa Czarnej Gwiazdy. Przeczytajcie wstęp do ostatniego rozdziału tej wielkiej historii!

<center>Umiesz rysować? Zostań naszym ilustratorem już dziś! Warto!</center>

<center>Umiesz rysować? Zostań naszym ilustratorem już dziś! Warto!</center>
W związku z tym, że Dominik Róg nie ma czasu, żeby wykonać brakujące ilustracje do "Deponentu Założycieli", szukamy jego godnego następcy. Kto wykona brakujące ilustracje?